info@bvio.com.tr
+90 532 421 4972

EDUCTOR Enerji Dengeleme Cihazı

Prof. William Nelson tarafından geliştirilen, iyileşmeyi destekleyen enerji tıbbı esaslı bir cihazdır.

Meslek hayatının uzun bir süresini NASA da geçiren Prof. William Nelson, bu süre zarfında sorumlusu olduğu projelerde özellikle astronotlardaki ruhsal, fiziksel, psikolojik değişimleri ve tespit edilen olumsuzlukları önleme/giderme konusundaki tecrübelerini, daha sonraki yıllarda yaptığı psişik araştırmalar, kuantum alt uzay teorileri ile destekledi.

İnsan, enerjiden oluşan yapısı gereği sahip olduğu her bir organının da kendine özgü bir enerji dalgalanması vardır, zaman içerisinde yaşanan çeşitli faktörler ile normal dalgalanmalar bozulabilir, bu bozulmalar da bir süre sonra akut veya kronik rahatsızlıklara sebep olabileceği fikrinden yola çıkarak enerji tıbbı dalında yaptığı araştırmalar neticesinde geliştirdiği bir cihazdır. Enerji tıbbı alanındaki çalışma ve teknikler çok uzun yıllardır özellikle Çin tıbbında kullanılmaktadır.

EDUCTOR, birçok değişik alanda yapılan çalışmaların ve uygulanan tekniklerin ( akupunktur, NLP, homeopati…vs ) olumlu etkilerini özel yazılımı ve elektro sensörler aracılığı ile, bozulma olasılığı en az seviyede tutan alçak frekans sistemini kullanarak bir bilgisayar sistemi aracılığı ile vücudun bozulan enerji akışını dengelemesine yardımcı olan, bünyesinde kuantum biofeedback ve biorezonansı bir araya getiren üstün nitelikte teknolojik bir cihazdır.

Sahip olduğu noktasal atış yapabilme kapasitesi ile herhangi bir yan etkisi olmadan sadece ihtiyaç duyulan hedefin üzerinde çalışılmasına olanak sağlar.

Çok detaylı ve alternatifli programları sayesinde çalışma alanı oldukça geniştir. Duygusal dalgalanmaların yarattığı olumsuzlukların giderilmesinden, vücudumuzun enerji merkezleri olan çakraların ve enerji akış yolları olan meridyenlerin blokajlarının açılmasına, fobilerin ve dikkat bozukluklarının giderilmesine, uykusuzluktan, aşırı yeme bağımlılığına, vücudun kaybolmuş doğal CHI enerjisine yeniden ( Çin tıbbında birçok rahatsızlığın tedavisi için önerilen ve üstünde önemle durulan bir enerji çalışmasıdır) kavuşturulmasına, yine blokaj nedeni ile sağlıklı çalışmayan organların normal düzenine döndürülmesine kadar , daha bir çok bozulan enerji akımı kaynaklı problemi gidermeye olanak sağlayan son derece gelişmiş yeni teknoloji bir cihazdır. Üstelik tüm bunları tamamen doğal bir yolla, herhangi bir yan etkisi olmayan radyo frekansı kullanarak yapması onu daha da tercih edilebilir kılmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 13485 belgelerine sahip TÜV Rheiland ve CE onaylarına sahiptir.

Bu yöntem “destekleyici”  nitelikte olup kesinlikle “alternatif tıp” olarak adlandırılan bir sistem değildir. Danışanlara uyguladıkları mevcut tedaviyi sürdürmeleri, beraberinde bu tekniği kullanmaları önerilmektedir.

Daha detaylı açıklamaları SSS bölümünde bulabilirsiniz.