info@bvio.com.tr
+90 532 421 4972

RECALL HEALING

Temelini Yeni Alman Tıbbı (New German Medicine, Dr. Ryke Geerd Hamer) oluşturan ve yıllar içerisinde Total Biology of Living Creatures (Dr. Claude Sabbah), Ata Sendromu (The Ancestor Syndrome, Anne Ancelin Shutzenberger) gibi daha birçok araştırma ve teknikten yararlanılarak geliştirilen, psikolojik ve fiziksel hastalıkların iyileşmesine katkı sağlayan bir tekniktir.

Tüm canlılar hayatları boyunca, gerek bizzat kendileri tarafından tecrübe edilmiş, gerekse geçmişteki soylardan taşınarak kendisine ulaşmış birçok stres, travma ve çatışmaya maruz kalmaktadır. Ve bunların sonucunda şekillenen bir hayat sürmeye çalışmaktadır. Ancak kendisini bilinçaltından olumsuz etkileyen bu çatışmalar gün gelip artık altından kalkılamaz hale geldiğinde, bu çatışmalarının farkına varması ve çözmesine fırsat vermek amacıyla, beynimiz tarafından bir sinyal ile uyarılmaktadır. İşte bu sinyalleri “hastalık” olarak adlandırıyoruz.

Her rahatsızlığın arkasında bir veya daha fazla çatışma olma olasılığı vardır ve rahatsızlık, beyin tarafından çatışmanın anlam bulduğu organlarda kendini gösterir. RECALL HEALING, her rahatsızlığın arkasında yatan çatışmanın ne olduğunu bulmamıza, bilinç düzeyine taşımamıza yardım etmeyi amaçlar. Bilince taşınan, farkındalık yaşadığımız bir durum için de artık herhangi bir sinyale (rahatsızlığa) ihtiyacımız kalmayacaktır. Beynimiz, yoktan var ettiği rahatsızlığı, bağışıklık ve onarım sistemimizi kullanarak vardan da yok edebilecek güce sahiptir, prensibi üzerine çalışan ve oldukça başarılı sonuçlar alınan bir sistemdir.

Bu yöntem “destekleyici”  nitelikte olup kesinlikle “alternatif tıp” olarak adlandırılan bir sistem değildir. Danışanlara uyguladıkları mevcut tedaviyi sürdürmeleri, beraberinde bu tekniği kullanmaları önerilmektedir.

Daha detaylı açıklamaları SSS bölümünde bulabilirsiniz.